Wyśpij się w Wiśle

Add comments

Franek zabrał kolegów na wycieczkę do Wisły, mieli zarezerwowane noclegi Wisła na polu namiotowym, jest to najtańsza forma noclegu w Wiśle. Normalnie trzeba zapłacić kilkaset złotych za pokój na dobę. Pole namiotowe oferuje dostęp do kuchni, która jest otwarta dla wszystkich mieszkańców pola namiotowego. W kuchni do dyspozycji klientów jest kuchenka gazowa oraz lodówka, w której można przechowywać na kilka dni jedzenie zabrane ze sobą na podróż.
Zaraz przy polu namiotowym przepływa Wisła, w której można się kąpać.

Stan rzeki został sprawdzony przez niezależnych ekspertów, którzy stwierdzili, że nadaje się do użytkowania, jednak stanowczo zakazuje się pić wodę z rzeki.
Celem Franka nie był tylko nocleg na polu namiotowym w Wiśle, jego celem było zobaczenie znanych osobistości, był to bowiem czas wielkiego zlotu gwiazd, które zawsze w czerwcu odwiedzają Wisłę w celu słynnego gwiezdnego spaceru. Niestety Franek miał złe informacje i wykupił noclegi nie tam gdzie trzeba, okazało się, że pole namiotowe, na którym się znajdowali jest po drugiej stronie Wisły.

Słynny spacer gwiazd przechodził właśnie wzdłuż Wisły, a Franek z kolegami ledwo co dostrzegali pojedyncze osoby po drugiej stronie. Na szczęście nocleg się udał i Franek z kolegami dobrze się bawili, więc ta wpadka nie zepsuła im nastroju.
Sport i turystyka

Odpoczynek 1 grudnia 2014

Comments are closed.