Przewóz VIPów

Add comments

Są takie sytuacje, że wypada, bądź nawet konieczne jest, zapewnienie luksusowych warunków pobytu i przewozu określonych osób. Jeżeli jest to w okolicach Trójmiasta, wystarczy wpisać do internetowej wyszukiwarki hasło: samochody luksusowe Gdańsk i powinniśmy otrzymać dość pokaźną ilość firm dysponujących pojazdami, które w potocznym języku nazywamy limuzynami. Zazwyczaj w takich pojazdach znajdują się siedzenia wyściełane naturalną skórą, mają mini barki, stoliki itp. Wyposażenie, które jest niespotykane w popularnych autach. Prym w produkcji luksusowych samochodów wiodą Stany Zjednoczone.

Ale i europejscy producenci nie zasypiają gruszek w popiele. Mercedes produkuje model S500 long oraz dla większej liczby podróżnych: Viano 3.0 V6 LONG Business Class. Nawet podstawowe modele tej firmy mają wyposażenie nieporównywalne z innymi markami , których auta są seryjnie produkowane. A wyżej wymienione modele to szczyt luksusu. Poruszają się nimi ludzie o ponadprzeciętnych dochodach. Mają je także w swoim posiadaniu firmy, parające się wynajmem luksusowych samochodów. Zanim jednak zdecydujemy się na wypożyczenia takiego pojazdy, dobrze jest zorientować się czy firma dysponuje także kierowcami do tych środków podróżowania. A jeżeli tak, to czy są to osoby dyskretne i znające obce języki. To ostatnie dotyczy przypadków, gdy chcemy wynająć taki samochód dla cele brytów z zza granicy.

Zazwyczaj osoby profesjonalnie i wielokrotnie, organizujące np. koncerty znanych muzyków mają w swoich notatnikach adresy sprawdzonych przewoźników, a nowi zasięgają tzw. „języka”, aby nie było problemu z terminowością i ogólnie fachowością obsługi limuzyny.

Motoryzacja 1 grudnia 2014

Comments are closed.